6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, 165M2, 2KÚPEĽNE, PODLUŽANY

 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg

Rodinný dom na predaj v Leviciach

Možno si práve hovoríte, že je čas na zmenu a hľadáte tú najlepšiu možnosť bývania pre vás a vašu rodinu.

Vašou hlavnou prioritou je vymeniť ruch mesta za pokoj na periférii, kde si budete môcť oddýchnuť a vyhnúť sa hluku? Zároveň však chcete mať mesto ako sa hovorí za rohom?

Čo by ste povedali na krásnu a novú ulicu v Podlužanoch, kde za suseda budete mať krásny výhľad na štiavnické vrchy

Veľkou výhodou tejto lokality je to, že do centra Levíc sa autom dostanete za 5 minút.

Jednoducho môžete vymeniť ruch mesta za oddych a príjemné prostredie, ktoré bude pre rast vašich detí ako stvorené. Prípadne, ak hľadáte pokoj a súkromie, tak kúpou tohto domu rozhodne trafíte do čierneho, a pritom komfort mesta vám stále ostane plne k dispozícii.

Prečo môže byť tento projekt rodinného domu správnou voľbou práve pre vás?
V prvom rade chcem vyzdvihnúť jednu dôležitú vec. Na pozemku sú už vybudované nové inžinierske siete takže táto investícia vám už odpadla a čo je úplne najlepšie na celom tomto dome je, že na začiatku nemusíte mať obrovský balík peňazí na kúpu pozemku.

Dom má veľmi zaujímavú a rozumne riešenú dispozíciu, ktorú ste si mohli všimnúť z pôdorysu. Zastavaná plocha domu je 165 m2 a pozostáva z dvoch poschodí, ktoré vám poskytnú praktické a útulné bývanie.

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má aspoň tri izby, tak vám poteším, tento dom má 5 izieb, takže u vás príbuzný alebo priatelia budú môcť pohodlne prespať v hosťovskej izbe. :-)

Medzi veľké výhody tohto domu jednoznačne patrí jeho celkové prevedenie. Tento rodinný dom vám poskytne bývanie na vysokej úrovni, ale to automaticky neznamená aj vysoké náklady na bývanie.

Dom sa bude pýšiť tým, že bude úplne nízkoenergetický, a vaše náklady na bývanie v rodinnom dome s rozlohou 165m sa budú rovnať nákladom, ako keby ste bývali 1 izbovom byte v Leviciach.

Letné rána si môžete vychutnať na terase spolu so svojou rodinou a spoločnosť vám bude robiť príjemné prostredie a krásny výhľad. Kuchyňa je hneď vedľa spomínanej terasy, čo je veľmi praktické, pretože ak si budete chcieť niečo doniesť na terasu nemusíte poháre, taniere a misky nosiť cez celý dom na terasu. :-)

Na poschodie vedú schody do tvaru U, aby zabrali čo najmenej miesta. Tieto chody končia pri kúpeľni, kde je naprojektovaná veľká vaňa. Predstavte si to, keď prídete domov to otravnom dni a hore by vás čakala horúca vaňa. Nielenže je kúpeľňa veľká, ale navyše je oddelená od toalety.

Nie nebojte sa nebudete musieť chodiť stále hore po schodoch na toaletu. Dole na prízemí je jedna toaleta a tak isto aj na poschodí je druhá. Obe toalety majú aj umývadlo, takže všetko máte pokope.

Je pre vás potrebný šatník? Projektantka, ktorá pripravovala projekt nezabudla ani na šatník. Na pôdorysoch tohto rodinného domu si môžete všimnúť, že na prízemí hneď pri zádverí je menší praktický šatník a na hornom poschodí projektantka vymyslela obrovský šatník, pretože chcela splniť sen o obrovskom šatníku žene, ktorá tu bude bývate.

Ak vlastníte viac áut, určite oceníte, že celkovo máte k dispozícii 3 miesta na státie priamo pred domom.

Pevne verím, že bezpečnosť pre vás a vašu rodinu je pri výbere bývania vysokou prioritou. V tomto ohľade je táto novovybudovaná ulica v otázke bezpečnosti na veľmi vysokej úrovni. Vandalizmus, škody na majetku a krádeže sa tejto lokalite vyhýbajú veľkým oblúkom. Aj z toho dôvodu si túto štvrť vyberajú rodiny zo širokého okolia.

Rozmýšľate ako vyfinancovať tento rodinný dom, aby ste platili čo najprijateľnejšiu splátku hypotéky?

Hypotéku v súčasnosti rieši asi každý. Neberte však ponuku hneď od prvej banky – obráťte sa na špecialistov, ktorí spravia veľké porovnanie za vás.

Cena toho 5 - izbového domu s rozlohou 165 m2, s pozemkom 180 m2, dvomi kúpeľňami, studňou, obrovským šatníkom, technickou miestnosťou a s 3 parkovacími miestami je 139.990 € a my Vám pomôžeme vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku pre vás, aby ste ušetrili čo najviac.

Je to jednoduché. Našou hlavnou prioritou je to, aby poplatky za vaše nové bývanie neboli horibilné.

A práve to je naša parketa! Obráťte sa na náš tým odborníkov, ktorý sa financiám venuje viac ako 15 rokov. Vieme totiž, ako nájsť vhodné riešenie.

Nastavenie hypotéky a výber vhodnej banky robíme vždy na mieru.
Vyjednáme vám nižšie úroky a poplatky, ako sú bežne dostupné v bankách. Vďaka tomu ušetríte maximum.

Chcete si dohodnúť obhliadku alebo máte akékoľvek otázky?

ZAVOLAJTE MI NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNEME SI OBHLIADKU TOHTO DOMU. RADŠEJ PÍŠETE EMAILY? TAK POTOM MI NAPÍŠTE EMAIL NA marekkusy@mojrealitak.sk

S pozdravom
Marek Kusý - Realitný maklér pre Levice

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
5
165 m²
345 m²
180 m²
165 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vlastné - elektrické
vonkajšie
Ytong
nezariadený
A
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Levice, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Levice
 • Mesto Levice
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0915 055 571
 • Pridané 21. marec 2019 15:55 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Marek Kusý

Marek Kusý

realitný maklér Levice, Nitra a okolie

hovorím po slovenskymluvim česky

0915 055 571

marekkusy@mojrealitak.sk

Maklér má 14 ponúk