FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ

KARIÉRA


Zaujímate sa o finančné sprostredkovanie? Chcete prinášať naším klientom a obchodným partnerom kvalitné služby v oblasti úverov, poistenia, investícií a dôchodku? Ste začínajúci finančný sprostredkovateľ, alebo skúsený profesionál či obchodná skupina? Zapojte sa do unikátneho konceptu, ktorý prináša dostatok kontaktov pre Váš biznis a jedny s najvyšších provízií na trhu. 


Máte záujem o spoluprácu? Dohodnite si individuálne podmienky pre Váš rast či rast Vašej obchodnej skupiny!


Pracujeme so stabilnými produktmi, inšpiratívnymi ľuďmi rozvíjajúcimi vlastné podnikanie a robíme všetko preto, aby naša práca mala zmysel.

Našim spolupracovníkom poskytujeme zázemie a stabilitu vďaka silnej materskej spoločnosti Arca Capital. Za každých okolností sa snažíme prvotriedne sprostredkovať podporu, presné a korektné informácie. 

Prečo sa rozhodnúť pre spoluprácu s nami:  • Exkluzívne portfólio ponúkaných služieb klientom

  • Zázemie silnej finančnej skupiny Arca Capital

  • Široké obchodné príležitosti (reality, korporátne financovanie, ...)

  • Výborná back office podpora

  • Inšpiratívne prostredie s možnosťou vzdelávania a osobného rastu


Naše heslo nie je byť najlepší a najväčší, ale byť solídny, transparentný a vždy otvorený ku klientom

Dajte nám o sebe vedieť na romana.hatalova@deluvis.sk 


Staňte sa aj Vy súčasťou medzinárodnej spoločnosti DELUVIS, ktorá je členom silnej finančnej skupiny Arca Capital. Arca Capital pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy viac ako 15 rokov a spravuje aktíva v objeme viac ako 1,4 mld. Eur. 
 

V prípade záujmu o spoluprácu, alebo bližšie informácie nás kontaktujte na čísle 0908 469 591, alebo e-mailom: office@profitreality.sk alebo romana.hatalova@deluvis.sk 

 

Návštívte stránku:  DELUVIS