Finančný sprostredkovateľ

Zbavte sa nepríjemných šéfov a nechajte svoju kariéru rásť! Je čas na zmenu! Získajte slobodu a najširšie portfólio pre svojich klientov. Ak ste nováčik a láka vás práca vo finančníctve informujte sa o našej ponuke. Ak ste skúsený maklér, alebo manažér pripravíme vám po nezáväznom stretnutí individuálnu ponuku. Všetko môžeme na úvod vybaviť aj online ONLINE KONTAKT
Uvedená ponuka platí pre celé územie SR.     • Finančný Maklér ( finančný sprostredkovateľ, senior finančný sprostredkovateľ). 

  • Manažér ( manažér obchodnej siete, manažérska pozícia s vlastnou obchodnou skupinou ).

  • Manažér / Vedúci / Riaditeľ obchodnej skupiny alebo vlastnej spoločnosti. ( Individuálne podmienky spolupráce ). 

  • Asistent / asistentka Senior makléra, alebo manažéra. ( Individuálne podmienky, odbremenenie nadriadeného od administratívnej záťaže ).


Zaujímate sa o finančné sprostredkovanie? Chcete prinášať naším klientom a obchodným partnerom kvalitné služby v oblasti úverov, poistenia, investícií a dôchodku? Ste začínajúci finančný sprostredkovateľ, alebo skúsený profesionál či obchodná skupina? Zapojte sa do unikátneho konceptu, ktorý prináša dostatok kontaktov pre Váš biznis a jedny s najvyšších provízií na trhu. 


Máte záujem o spoluprácu? Dohodnite si individuálne podmienky pre Váš rast či rast Vašej obchodnej skupiny! Našim obchodníkom a manažérom poskytujeme dostatok obchodných príležitostí. Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca finančná skupina. Naša materská spoločnosť Arca Capital úspešne pôsobí na trhoch Strednej Európy už 20 rokov. Vytvára nám bezkonkurenčné prostredie a exkluzívne finančné nástroje pre našich klientov. Vstúpila kapitálovo aj do najväčšieho brokerpoolu v SR Finporál a.s., čím máme jedno z najlepších office zázemí vo financiách. 


Kariéra u nás je iná ako ste možno zvyknutí. My netvrdíme, že sme najlepší. My vám ukážeme čo môžeme pre Vás urobiť a ako Vám vieme pomôcť.  


Pracujeme so stabilnými produktmi, inšpiratívnymi ľuďmi rozvíjajúcimi vlastné podnikanie a robíme všetko preto, aby naša práca mala zmysel.

Našim spolupracovníkom poskytujeme zázemie a stabilitu vďaka silnej materskej spoločnosti Arca Capital. Za každých okolností sa snažíme prvotriedne sprostredkovať podporu, presné a korektné informácie.

Prečo sa rozhodnúť pre spoluprácu s nami:  • Exkluzívne portfólio ponúkaných služieb klientom

  • Zázemie silnej finančnej skupiny Arca Capital

  • Široké obchodné príležitosti (reality, korporátne financovanie, ...)

  • Výborná back office podpora

  • Inšpiratívne prostredie s možnosťou vzdelávania a osobného rastuNaše heslo nie je byť najlepší a najväčší, ale byť solídny, transparentný a vždy otvorený ku klientom.

Dajte nám o sebe vedieť KONTAKTUJTE NÁS alebo romana.hatalova@deluvis.sk , peter.hatala@deluvis.sk


Staňte sa aj Vy súčasťou medzinárodnej spoločnosti DELUVIS, ktorá je členom silnej finančnej skupiny Arca Capital. Arca Capital pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy viac ako 15 rokov a spravuje aktíva v objeme viac ako 1,4 mld. Eur. 
 

V prípade záujmu o spoluprácu, alebo bližšie informácie nás kontaktujte na čísle 0908 469 591, alebo e-mailom: kariera@profitreality.sk alebo peter.hatala@deluvis.sk 

 

Využite kontaktný formulár a spýtajte sa na výhody spolupráce: KONTAKTUJTE NÁS

 

Návštívte stránku:  DELUVIS