maklér s praxou


Ako jediný posúvame hranice spoluráce na úplne iný level. Namiesto sľubov ste spoluvlastník od začiatku, čím okrem provízie získate možnosť profitovať z hospodárskych výsledkov spoločnosti.


V rámci nového projektu sa každý realitný maklér a manažér môže stať členom nášho moderného spoločenstva ( obchodného družstva ) čím získa podiel na zisku spoločnosti od samého začiatku pôsobenia, hlasovacie právo ( jeden člen - jeden hlas ), čím sa môže podieľať na vedení a smerovaní spoločnosti.  


Vznikli sme ako otvorená realitno-obchodná spoločnosť, aby sme posunuli hranice výšky odmien pre maklérov na maximum a umožnili im využívať naše silné technologické, právne a znalostné zázemie! 


Možno ste počuli veľa krát, že realitami sa nedá zarobiť pravidelne keď ste uvažovali nad realitným biznisom. 


Keď ste už maklér v tradičnej realitnej kancelárii, alebo súčasťou franšízy, počúvate často, že vám nemôžu zvýšiť provízie, pretože firma veľa investuje do reklamy a vďaka tomu predávate, pritom za odmenu 30%-45% z vášho obratu, pri franšíze 50%-60% k tomu však platíte nemalé licenčné poplatky a často je základ provízie znížený o základ DPH. Pritom firma platí vysoké fixné platy manažérom, alebo vidíte ako majitelia cestujú na drahé dovolenky.


Všetko je mýtus v realitách sa dá zarábať pravidelne, nadpriemerne a každý vám dá toľko percent koľko chce dať!


 Prečo by ste mali stále robiť „pre niekoho“ ? Začnite robiť sami pre seba! A na to potrebujete silného partnera, aby ste sa venovali tomu čo vás baví – obchodovaniu s nehnuteľnosťami. Ostatné nechajte na nás.


Ste možno motivovaný „silou“ značky, páči sa vám možno firma, kolektív, ale máte pocit, že by ste mohli dostávať vyššie provízie? Alebo vás nudí tradičná realitná kancelária a chcete sa posúvať profesne aj finančne vyššie? U nás určite – robíme veci inak! Poskytujeme odborné zázemie od začínajúcich realitných maklérov, cez skúsených profesionálov až po realitné kancelárie a to či už podnikáte pod našou značkou, alebo máte vlastnú značku. Pritom máme jedny s najvyšších provízií na trhu.  


PROFITUJTE S NAMI! PONÚKAME SKUTOČNÉ PARTNERSTVO.


Poznáte realitnú spoločnosť, ktorá toto umožňuje? Dohodnite si osobné stretnutie na čísle 0951 457 484, alebo na e-maily office@profitreality.sk a vypočujte si možnosti spolupráce, ktoré vám odhalia nové obzory. Iba u nás sú odmeny od  50% do 94% z vášho obratu v závislosti od typu obchodnej spolupráce! Veď sú to vami zarobené – vaše peniaze - s našou pomocou.  


Vlastná firma – Vlastné pravidlá!


Založili sme Profit Reality nie len s cieľom vyhľadávať nových realitných maklérov, ale aby sme vytvorili otvorenú spoločnosť postavenú na samostatných, profesionálnych, skúsených realitných  makléroch. Vaša firma – Vaše pravidlá, žiadne nudné porady, hnanie sa za výkonmi, nezmyselné školenia. U nás nájdete voľnosť a nezávislosť vlastného podnikania bez pokút a sankcií. Umožníme vám využívať naše silné technologické, právne aj znalostné zázemie a pritom si stále zachováte vaše vlastné pravidlá, obchodné riadenie aj vlastné meno. Pomôžeme vám nezávisle podnikať pod našou značkou, alebo vytvoriť vašu vlastnú značku realitnej kancelárie, alebo silný brand vášho mena v realitách.  Garantujeme vám váš kmeň maklérov, klientov, zákaziek bez nezmyselných sankcií v prípade, že sa rozhodnete ukončiť spoluprácu. Ušetríme vám veľa počiatočných nákladov pri vytváraní vlastnej RK. Môžete podnikať okamžite o všetko je postarané tak ako ste boli naučení v inej RK, alebo ako ste sa museli sami starať a investovať vo vlastnej RK, toto je naša starosť, vy sa venujte obchodu a tomu čo máte radi.


Odborná podpora a servis


Sme tu preto, aby sme vám ušetrili čas a uľahčili prácu. Zaisťujeme komplexné spracovanie zmluvnej dokumentácie ako sprostredkovateľských či rezervačných zmlúv, vypracovávanie kúpnych zmlúv a všetkých obdobných potrebných zmlúv právnikom, využívanie realitného informačného systému s automatickým exportom zákaziek prispôsobeného vašim požiadavkám, ktorý je momentálne špičkou v realitách. Vďaka nemu máte kanceláriu „ všade zo sebou“. Máte k dispozícii moderný, responzívny  web, umožňujúci okrem fotiek používať videá či 3D prehliadky, alebo vytvoríme pre vás samostatný web dizajn s vašou doménou, so všetkými funkciami.  Zabezpečíme vaše vzdelávanie aj poradenstvo, naším interným vzdelávacím a právnym systémom, ako aj v spolupráci s partnermi ako napríklad ZRKS. Sledujeme za vás legislatívne zmeny týkajúce sa vášho podnikania.


Cross – selling z finančných produktov úvery, poistenie, investície, dôchodok


V prípade záujmu vám poskytneme tiež najlepšie metodiky, analytické nástroje a porovnávače finančných produktov. Vieme tiež, že keď hľadáte pomoc, chcete sa radiť s tými najlepšími z odboru. Naši produktoví špecialisti z oblasti poistenia, úverových produktov, investícií aj práva sú pripravení poskytnúť vám tú najkvalitnejšiu podporu. Môžete mať priamo odborníka vo svojej kancelárii, alebo vo svojom realitnom tíme a profitovať s cross-sellu. Váš klient získa všetky služby pod jednou strechou! Samozrejme, ako ostatné ani toto nie je povinné využívať.


Zopakujme si : Poznáte realitnú spoločnosť, ktorá toto umožňuje? Dohodnite si osobné stretnutie na čísle 0951 457 484, alebo na e-maily office@profitreality.sk pre viac informácií a vypočujte si možnosti spolupráce, ktoré vám odhalia nové obzory. Iba u nás sú odmeny od  50% do 94% z vášho obratu v závislosti od typu obchodnej spolupráce! Veď sú to vami zarobené – vaše peniaze - s našou pomocou.