O NÁS

Sme odborníci s dlhoročnou praxou vo svete nehnuteľností a investícií. Venujeme sa profesionálne oblasti realitnej činnosti, marketingu, developmentu, obchodu, architektúry, projekcie, právneho poradenstva a financovaniu projektov či nehnuteľností. Pri našej činnosti chceme vyhovieť všetkým našim klientom, zabezpečiť pre nich dostupné služby na vysokej úrovni a uspokojiť potreby aj najnáročnejších zákazníkov. Využívame osvedčené postupy a metódy, ktoré neustále inovujeme.  Naša výnimočnosť spočíva v komplexnosti poskytovaných služieb, čo prináša vysoký profit najmä pre našich zákazníkov. Máme proklientský prístup vybudovaný na stratégii win – win alebo ako sa u nás hovorí profit – profit. Hoci pozeráme sa na svet vizionársky ale po ekonomickej stránke vidíme veci reálne. Naším najväčším úspechom je spokojný klient, preto vždy stojíme na Vašej strane.


Sme zároveň otvorená realitno-sprostredkovateľská spoločnosť poskytujúca zázemie a servis pre profesionálnych realitných maklérov a realitné kancelárie.


Vďaka spoločnosti Finportál a.s.  ktorá pôsobí dlhodobo na slovenskom finančnom trhu prinášame našim klientom vysokoprofesionálne služby v oblasti investícií - úverov - poistenia a dôchodkov osobne aj online s využitím moderných IT technológií. Dnes sme vďaka tomu súčasťou jednej z najväčších finančných skupín v Slovenskej republike. Toto partnerstvo je pevným pilierom dôvery a profesionálnych služieb pre našich klientov i obchodných partnerov.