Officereality.sk

Officereality.sk je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci inovatívneho, profesionálneho vedenia spoločnosti Profit Reality s.r.o. Petra Hatalu a Ing. Mareka Jokalu.


Spojili sme sily, aby sme priniesli nový vietor do sveta realitných kancelárií. Všetko potrebné pre váš ÚSPECH v realitách nájdete na jednom mieste. Inovovať a napredovať spolu s obchodnými partnermi máme v našej DNA.


Vďaka nášmu spoločnému projektu sa môžu realizovať skúsení realitní makléri pod našou značkou aj pod vlastným menom za zlomok finančných a časových nákladov potrebných pre vytvorenie realitnej kancelárie. Vďaka nášmu projektu nepocítite prepad predaja ak sa rozhodnete opustiť realitnú kanceláriu v ktorej ste nespokojní a nemôžete ďalej rásť profesne, kariérne, ani provízne. S nami bude váš realitný biznis rásť, rovnako ako vaša voľnosť a sebarealizácia. 


Vytvorili sme spoločne " realitnú školu " aj pre začínajúcich realitných maklérov, kde sa rovnako za zlomok nákladov potrebných na rozbehnutie podnikania v realitnom biznise, naučia všetko potrebné, k rýchlemu presadeniu sa na silne konkurenčnom realitnom trhu. Pod našimi krídlami, alebo pod vlastným menom. 


Chcete vedieť viac informácií, alebo máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás na office@profitreality.sk, riaditel@profitreality.sk alebo telefonicky 0908 469 591 alebo 0911 333 119. 


Tešíme sa na spoluprácu! Podrobnejšie informácie prinesieme čoskoro.