predajsi.sk

Na jeseň tohto roku finalizujeme jedinečný projekt: koncept predaja a prenájmu nehnuteľností aký nemá v SR a ČR obdobu určený pre vlastníkov nehnuteľností. Projek plánujeme spustiť v prvej polovici roku 2021. Vlastníci nehnuteľností aj záujemci o kúpu, či prenájom si "prídu na svoje" a ušetria vďaka projektu PREDAJSI.SK stovky až tisícky EUR, pri predaji alebo prenájme nehnuteľností. Záujemci môžu využiť aj výhodné financovanie a poistenie vysnívanej nehnuteľnosti, ktorú nájdu vďaka nášmu projektu a skontaktujú sa priamo s vlastníkom. 


Asi polovica ľudí by chcela predávať svoju nehnuteľnosť bez klasickej RK. Neprofesionálne metódy a chamtivosť niektorých RK oprávnene u nich vzbudzujú nedôveru. Žiaľ to poškodzuje meno aj iných realitných profesionálov a hlavne aj klientov, ktorí robia neuvážené kroky na realitnom trhu a oberajú sa o zisk z predaja či prenájmu nehnuteľností.


Náš projekt vyrieši túto "dieru na trhu" a poskytne všetkých záujemcom online nástroje, ktoré boli doteraz dostupné iba realitným maklérom či RK a to za zlomok ceny. Celý proces zvládne vlastník nehnuteľnosti sám online, alebo spolu s našim zákazníckym centrom podpory. Neoddeliteľnou súčasťou projektu bude podpora odborníkov s dlhoročnou praxou v realitách a financiách.  


Jednoducho predajsi.online svoju nehuteľnosť doma z bezpečia u ušetríš stovky až tisícky EUR! Základné služby budú záujemci využívať zdarma. V prípade potreby si môžu vybrať konkrétne doplnkové služby, ktoré potrebujú, alebo niektorý zo zvýhodnených balíčkov služieb. Platíte preto len za to čo potrebujete a reálne využívate.  


Zatiaľ nemôžeme prezradiť viac, ale už čoskoro budete môcť náš online nástroj využívať.