Realitná činnosť

Profit Reality poskytuje vysoko kvalifikované a profesionálne realitné služby, na základe dlhoročných skúseností. Radi predáme Vašu nehnuteľnosť BEZPEČNE, RÝCHLO a za čo NAJLEPŠIU TRHOVÚ CENU. Sme členom ZRKS (Združenie realitných kancelárii Slovenska ktoré prevádzkuje stránku zoznamrealit.sk) a naše služby môžete využívať prostredníctvom nás, našich pobočiek a obchodných partnerov, ktorých sieť neustále budujeme a zväčšujeme. 


PREČO VYUŽÍVAŤ SLUŽBY PROFIT REALITY? 


Aj v dobe informačných technológií sa z naoko jednoduchej záležitosti,  akou je predaj nehnuteľnosti, môže vyskytnúť veľký problém. V dnešnej dobe využívame moderné technológie, ktoré urýchľujú predaj, zároveň si však uvedomujeme, že práve osobný kontakt a individuálny prístup sú nenahraditeľné. Pocíťte voľnosť bez stresu , moderné profesionálne služby na vysokej úrovni dostupné všetkým bez ohľadu na veľkosť a hodnotu nehnuteľnosti. Okrem štandardných realitných služieb poskytujeme aj nadštandardné doplnkové služby a prostredníctvom partnerskej finančnej spoločnosti DELUVIS kompletné financovanie a všetky potrebné poistenia pre nehnuteľnosť.


ŠTANDARDNÉ REALITNÉ SLUŽBY: • Navštívime Vás priamo vo Vašej nehnuteľnosti, aby sme sa oboznámili  s jej stavom a zistili všetky potrebné informácie k  predaju.

 • Vyhotovíme s Vaším súhlasom kvalitnú fotodokumentáciu nehnuteľnosti, zakreslíme pôdorys.

 • Predstavíme Vám možnosti spolupráce a Vy si vyberiete, ktorá možnosť je pre Vás najlepšia.

 • Pomôžeme Vám určiť správne predajnú trhovú cenu nehnuteľnosti.

 • Po Vašom písomnom súhlase začneme nehnuteľnosť pripravovať na predaj. Spracujeme všetky fakty, technické údaje, vyzdvihneme všetky prednosti a zaujímavosti nehnuteľnosti či lokality.

 • Profesionálne pripravenú prezentáciu Vašej nehnuteľnosti zverejníme na našom responzívnom webe a na všetkých najsledovanejších realitných portáloch v SR.

 • Sme neustále k dispozícii. Na Vaše otázky a otázky potencionálnych záujemcov o kúpu Vašej nehnuteľnosti odpovedáme rýchlo a efektne.

 • Obhliadok so záujemcami sa zúčastňujeme osobne, o čom je vždy v prípade potreby vyhotovený protokol o obhliadke.

 • Zabezpečíme pre Vás kompletný právny servis prostredníctvom našich skúsených advokátov od rezervácie nehnuteľnosti, kúpnych či obdobných zmlúv až po vklad zmeny vlastníckych práv k nehnuteľnosti na príslušnom Okresnom úrade odbor katastra. Uhradíme za Vás základné poplatky na správe katastra, ako aj osvedčenie podpisov. Za kompletný právny servis spojený s prevodom Vašej nehnuteľnosti, ako aj právne poradenstvo počas celého procesu predaja neplatíte žiadne poplatky navyše. Všetko pokrýva Vami dohodnutá provízia z predaja na začiatku procesu.


DOPLNKOVÉ „NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY“ :


V prípade požiadavky po dohode k našim realitným službám zabezpečíme nadštandardné doplnkové služby ako: • Nafotenie nehnuteľnosti profesionálnym fotografom, vytvorenie krátkeho prezentačného videa aj s dronom, alebo 3D obhliadku Vašej nehnuteľnosti.

 • Konzultácia alebo realizácia HOMESTAGINGU ( naaranžovanie nehnuteľnosti k predaju, alebo prenájmu).

 • Spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, preto vieme zrealizovať aj väčšie úpravy, ako maľovanie, upratovanie, kosenie, sťahovanie atď. .

 • Služby advokáta s dlhoročnou praxou v občianskom aj trestnom práve.

 • Služby certifikovaného finančného sprostredkovateľa v oblasti osobných financií, korporátnych financií, poistenia podnikateľov, všetkých tipov úverov, zaujímavé investičné príležitosti cez exkluzívne produkty finančného agenta DELUVIS, podľa Vašich potrieb a požiadaviek.


POČAS CELEJ DOBY PREDAJA HÁJIME ZÁUJMI NAŠICH KLIENTOV, ABY PREDALI SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ BEZPEČNE, V ČO NAJKRATŠOM MOŽNOM ČASE A ZA ČO NAJLEPŠIU MOŽNÚ TRHOVÚ CENU.