Vaše financie

OSOBNÉ A KORPORÁTNE FINANCIE


Patríme do tímu manažérov DELUVIS. Servis nám a naším klientom poskytuje najväčší broker pool na Slovensku FINPORTÁL a.s...viac informácií TU


Radi Vám pomôžeme s riešením Vašich finančných potrieb a požiadaviek na jednom mieste. Vytvorte si spolu s nami finančný plán na dosiahnutie vašich cieľov aby ste si mohli vaše sny plniť naplno. V DELUVIS nám záleží na spokojnosti klientov. Je naším cieľom napomôcť klientom odhaliť chyby v doterajšom hospodárení, optimalizovať ich finančné výdavky a poskytovať komplexnú starostlivosť o nich a ich financie. 


Viac informácií na 0911 333 119, romana.hatalova@deluvis.sk , peter.hatala@deluvis.sk, marek.jokala@deluvis.sk. Dohodnite si nezáväzné stretnutie.


Zoznam našich obchodných partnerov: TU.Národ sme síce malý, ale naša história je bohatá na príbehy veľkých mysliteľov, vynálezcov a filantropov. Niektoré sa končia šťastne, koniec niektorých je smutnejší. Pre plnenie si akéhokoľvek sna je dôležité, aby mu veril okrem vás ešte niekto. Spoločnosť DELUVIS takým partnerom je. Pomôžeme vám nájsť efektívny spôsob na zúročenie vašich prostriedkov, aby ste si mohli svoje sny splniť. Poučili sme sa totiž z príbehov naj-väčších Slovákov histórie.Dohodnite si nezáväzné stretnutie na čísle 0908 469 591 alebo napíšte na romana.hatalova@deluvis.sk a ozveme sa vám späť.