Pre realitné kancelárie

Vlastníte realitnú kanceláriu alebo chcete mať realitnú kanceláriu? Ponúkame vám skutočné partnerstvo.


VÝHODY SYSTÉMU, AKÉ INDE NENÁJDETE!


Máte vlastnú realitnú kanceláriu? Ste živnostník, alebo spoločnosť s.r.o. jedno – dvoj osobová, prípadne máte svoj tím realitných maklérov? Ubíjajú vás mesačné poplatky spojené s vaším podnikaním od inzercie po asistentku, legislatívna záťaž a ostatné okolnosti do ktorých treba pravidelne investovať či sa vášmu biznisu darí či nie? Trápi vás, že vybavením, technológiami a najnovšími trendmi nestíhate za konkurenciou? Milujete však reality, nechcete sa ich vzdať a túžite ďalej rásť, obchodovať, prinášať kvalitné, profesionálne služby vo svojom okolí či v rámci celej SR?


Zabudnite na bežnú RK! Profit Reality je nový typ spoločnosti. Naša obchodná stratégia je založená na voľnosti a otvorenosti broker poolu v realitách s výhodami ktoré pri inom type spoločnosti ťažko hľadať. Vďaka brokerpoolu ( servisná realitno-obchodná spoločnosť)  získavajú realitné kancelárie a realitní makléri kompletné zázemie ako administratívny servis, právny servis, informačný systém, realitný skener ponúk vo vašom okolí, školenia, metodické pokyny, legislatívny servis, marketingový servis, podporu a iné služby potrebné k podnikaniu v realitách, čo vám znižuje prevádzkové náklady a umožňuje sa viac venovať práci s klientmi a obchodovaniu s nehnuteľnosťami. Bez vysokých nákladov a poplatkov používate najnovšie poznatky a nástroje realitného trhu. Naše 12 ročné skúsenosti v realitnom biznise v rámci celej SR sú  vám k dispozícii, využívate iba to čo potrebujete, nič nie je povinné.  


Alebo ste šikovný realitný maklér s túžbou podnikať samostatne, ale bojíte sa administratívy, právneho, marketingového a odborného zázemia, ktoré nechcete stratiť? Táto nevyhnutná súčasť realitného biznisu je nie len nákladná, ale aj časovo náročná.


Potom je táto ponuka určená práve vám, dovoľte nás presvedčiť, že samostatne sa podnikať neoplatí. Uvoľnite si ruky od administratívnej záťaže, marketingu, inzercie, exportov zákaziek, spravovania webových stránok, SEO optimalizácie, spravovania drahého a zložitého realitného softvéru, aktualizácie sprostredkovateľských zmlúv, rezervačných zmlúv, vypracovávania kúpnych / nájomných zmlúv a ostatnej záťaže, ktorá spomaľuje váš biznis na úkor vyššieho príjmu. 


ŠETRITE SVOJ ČAS A PROFITUJTE S NAMI!


Poznáte realitnú spoločnosť poskytujúcu realitný brokerpool , ktorá toto umožňuje? Dohodnite si osobné stretnutie na čísle 0908 469 591, alebo na e-maily office@profitreality.sk a vypočujte si možnosti spolupráce, ktoré Vám odhalia nové obzory. Iba u nás sú odmeny do 94% z produkcie! To sa vám naozaj neoplatí samostatne podnikať. Veď sú to vami zarobené – vaše peniaze - s našou pomocou.  Spojte svoje podnikanie so silným, skúseným partnerom a budeme rásť spolu. Bližšie informácie a podmienky zistíte na osobnom stretnutí. 


Vlastná firma – Vlastné pravidlá!


Založili sme Profit Reality nie len s cieľom vyhľadávať nových realitných maklérov, ale aby sme vytvorili spoločnosť postavenú na samostatných, skúsených realitných  makléroch. Ponúkame skutočné partnerstvo či ste jednotlivec, alebo samostatná realitná kancelária. Vaša firma – Vaše pravidlá, žiadne nudné porady, hnanie sa za výkonmi, nezmyselné školenia. U nás nájdete voľnosť a nezávislosť vlastnej spoločnosti bez pokút a sankcií. Umožníme vám využívať naše silné technologické, právne aj znalostné zázemie a pritom si stále zachováte vaše vlastné pravidlá, obchodné riadenie aj vlastnú značku. Pomôžeme Vám nezávisle podnikať pod našou značkou, alebo vytvoriť Vašu vlastnú značku realitnej kancelárie, alebo silný brand Vášho mena v realitách.  Garantujeme vám váš kmeň maklérov, klientov, zákaziek bez nezmyselných sankcií v prípade, že sa rozhodnete ukončiť spoluprácu. Ušetríme vám strašne veľa počiatočných nákladov pri vytváraní vlastnej RK, môžete podnikať okamžite o všetko je postarané tak ako ste boli naučení v inej RK, alebo ste sa museli starať a investovať vo vlastnej RK, toto všetko je naša starosť, vy sa venujte obchodu a tomu čo máte radi.


Odborná podpora a servis


Sme tu preto, aby sme vám ušetrili čas a uľahčili prácu. Zaisťujeme komplexné spracovanie zmluvnej dokumentácie ako sprostredkovateľských či rezervačných zmlúv, vypracovávanie kúpnych zmlúv a všetkých obdobných potrebných zmlúv právnikom, využívanie informačného systému s automatickým exportom zákaziek prispôsobeného vašim požiadavkám, ktorý je momentálne špičkou v realitách, vďaka nemu máte kanceláriu „ všade zo sebou“. Máte k dispozícii moderný, responzívny  web, umožňujúci okrem fotiek používať videá či 3D prehliadky, alebo vytvoríme pre vás samostatný web dizajn s vašou doménou, so všetkými funkciami.  Zabezpečíme vaše vzdelávanie aj poradenstvo, naším interným vzdelávacím a právnym systémom, ako aj v spolupráci s partnermi ako napríklad ZRKS. Sledujeme za vás legislatívne zmeny týkajúce sa vášho podnikania.


Cross – selling z finančných produktov úvery, poistenie, investície, dôchodok


V prípade záujmu vám poskytneme tiež najlepšie metodiky, analytické nástroje a porovnávače produktov. Vieme tiež, že keď hľadáte pomoc, chcete sa radiť s tými najlepšími z odboru. Naši produktoví špecialisti z oblasti poistenia, úverových produktov, investícií aj práva sú pripravení poskytnúť vám tú najkvalitnejšiu podporu. Môžete mať priamo odborníka vo svojej kancelárii, alebo vo svojom realitnom tíme a profitovať s cross-sellu. Váš klient získa všetky služby pod jednou strechou! Samozrejme, ako ostatné ani toto nie je povinné využívať.


Zopakujme si : Poznáte realitnú spoločnosť poskytujúcu brokerpool v realitách, ktorá toto umožňuje? Dohodnite si osobné stretnutie na čísle 0908 469 591, alebo na e-maily office@profitreality.sk pre viac informácií a vypočujte si možnosti spolupráce, ktoré Vám odhalia nové obzory. Iba u nás sú odmeny do 94% z produkcie! Veď sú to vami zarobené – vaše peniaze -  s našou pomocou. Bližšie informácie a podmienky zistíte na osobnom stretnutí.